Fundacji im. Ks. Siemaszki w Piekarach
OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY

Jacuzzi

ZALETY JACUZZI SOLANKOWEGO

Solanka jest bogata w mikroelementy i biopierwiastki, ma wyjątkowy skład mineralny. Zawiera duże ilości jonów wapnia, magnezu, potasu sodu, chloru, żelaza, selenu, fluoru, krzemu. Kąpiel w wodzie z dodatkiem takiej solanki usprawnia funkcjonowanie wszystkich narządów, bardzo korzystnie działa na skórę. Dochodzi do pęcznienia i rozszerzenia się porów skóry, przez które organizm wydala toksyny i zbędne produkty przemiany materii takie jak mocznik, kwas moczowy i mlekowy, aceton.

W ich miejsce wchłaniane są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jony. Pierwsze organy, które na tym korzystają to wątroba i nerki. Pobudzony i wzmocniony zostaje także układ odpornościowy i hormonalny. Zyskuje także uroda. Dzięki temu, że skóra jest lepiej nawilżona wzrasta jej napięcie, ukrwienie i elastyczność.

Minerały zawarte w solance działają także przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczno, antybakteryjnie. Przyspieszają gojenie się ran, rozstępów, czyraków, wyprysków. Systematyczne stosowanie solanki regeneruje skórę, wygładza ją i ujędrnia, a także opóźnia procesy starzenia się. Z solankowej kąpieli wstajemy nowo narodzeni, gdyż likwidujemy napięcie mięśni, dzięki czemu daje relaks, usuwa zmęczenie.

Solankowe kąpiele mają zastosowanie w wielu kuracjach - przyspieszają rekonwalescencję, ułatwiają zasypianie, wspomagają odchudzanie, likwidują nadmierne pocenie się, hartują organizm. Przyspieszają leczenie schorzeń reumatycznych, neurologicznych, ginekologicznych, alergicznych i laryngologicznych.

 

Honorujemy karty

reklamy.png

Oferta współpracy

Oferujemy państwu zamieszczenie swoich reklam  w postaci nagrań kilkuminutowych, które będą odtwarzane cyklicznie na monitorze umieszczonym w hali basenowej przy jacuzzi wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt od poniedziałku - piątku. 7.00-15.00  pod nr. 12-280-71-33

Przekaż 1% podatku

Baza noclegowa

Barek

Salon Kosmetyczno - Fryzjerski PAZU mani-pedi

Siłownia

Strona Fundacji